Výsev sadby

03/2019 Pro letošní sezónu připravujeme sadbu více než 60 druhů bylinek, sadbu květin a zeleniny. Mimo tradičních bylin jako je bazalka, máta nebo třeba tymián se můžete tešit i na méně známé, ale neméně zajímavé rostliny. V nabídce nalzenete například angínovník čínský, jestřabinu lékařskou, kozlík lékařský nebo yzop lékařský, výborný proti nadýmání a suchému kašli. Mezi sadbou zeleniny najdete 5 odrůd rajčat, okurky, papriky, cukety, dýně a mnoho dlašího. Podívejte se na aktuální nabídku, nebo nás sledujte na Facebooku

Sezóna začala

01/2019 S radostí jsme se pustili do nové sezóny. Rychlíme cibuloviny v květináčích i k řezu, vyséváme bylinky... Od března začneme s prodejem sadby květin, bylinek, zeleniny... JE NA CO SE TĚŠIT!

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Všechny nabízené produkty, možnosti objednání a termíny rozvozu naleznete na našem Facebooku

Balíčky

Začali jsme prodávat sezóní balíčky podle aktuální sklizně. Uvnitř můžete najít ekologicky vypěstovanou zeleninu a ovoce, vejce se žloutkem jako východ slunce od slepčiek z volného výběhu, skutečně poctivé zavařeniny, nebo pro radost čerstvě nařezané květniny. Obsah balíčku je překvapením do poslední chvíle i pro nás. Ceny podle obsahu 200-300.- Každý týden vozíme do Prahy.

Jaro

V květnu se nám naše farmička rozrostla o nové přírůstky, které nám do budoucna přinesou spoustu radosti. Nejdřív jsme pořídili deset kuřic leghornek, a týden po nich jsme rozšířili naše hejno slepic o dalších patnáct kuřátek zlatých kropenek a třicet kuřátek smaragdově černých australek. Budou běhat po volně po louce a snášet zdravá vajíčka, a jejich trus nám pomůže pěstovat vynikající zeleninu. Z Vysočiny jsme dovezli čtyři jehničky východofríské ovce v černém provedení. Pomůžou nám udržovat louku a budou dojit mléko. Zasadili jsme stovky sazenic zeleniny - rajčata, okurky, papriky, cukety, dýně, spoustu kytek, aby přes léto stále něco kvetlo a měli jsme co nabídnout. V této chvíli vážeme kytice z lučního kvítí.

Prodej narcisů a tulipánů

Březen-Duben 2018 Zahájili jsme prodej řezaných květin. Narcisy a Tulipány v širokém výběru barev je možné si odnést čerstvě nařezané přímo z pole.

Česká zlatá kropenka

Únor 2018 pořídili jsme k vypiplání 22 kuřátek České zlaté kropenky. Zlatá kropenka je jedním ze dvou původních, ryze českých plemen. Bohužel se s ní dnes setkáváme spíše výjímečně, ze dvorků a zahrad ji vytlačila šlechtěná hybridní plemena. Přitom má tato slepička rozhodně co nabídnout...