Aktuální sortiment

Pěstujeme pro vás květiny, bylinky, ovoce a zeleninu, jarní sadbu do vašich zahrádek a rádi vám nabídneme produkty našich zvířátek. Veškerý sortiment je možné koupit maximálně čerstvý, přímo ze záhonu u nás na farmě.

Výdejní místa - veškeré produkty si po předchozím objednání na info@zahradypsinice.cz můžete zdarma vyzvednout na Praze 4, Na Vítězné Pláni 1719/4. Nebo v Uhříněvsi, kavárna Just Coffee, Za Lípou 1621/2, kde si můžete dát rovnou výbornou kávu s vynikajícím dezertem, a nebo v prodejně MUJ MIX, Praha 3 Radhoštská 2004/5, kde si můžete dát třeba zdravou snídani.

,

Rozvozy po Praze - rádi vám naše produkty přivezeme domů nebo do zaměstnání. Rozvozy jsou mimo sezónu nepravidelné, v sezóně pak pravidelné. Minimální hodnota objednávky pro rozvoz je 300.-, cena rozvozu po Praze je 50.-Kč. Pri objednávce min. 800.- Kč vám zboží přivezeme po Praze zdarma. Sortiment pro rozvozy, termíny a další podmínky najdete vždy aktuáně na našem Facebooku

Zeleninové bedýnky- bedýnku od nás si můžete koupit přímo v naší prodejní zahradě, nebo nechat přivézt do Prahy. Obsah bedýnky je vždy podle aktuální sklizně - čerstvá zelenina, pokud jsou, tak vejce od našich slepic, podle sezóny pak například zavařenina, nebo řezaná květina. Cena bedýnky je 400.- Kč. Rozvoz po Praze 50.- Kč (při objednání dvou bedýnek nebo objednávce min 800.- je rozvoz po Praze zdarma). Bedýnky lze objednat na emailu info@zahradypsinice.cz nebo na Facebooku. Termíny rozvozů bedýnek po Praze jsou vždy i se všemi informacemi na Facebooku. Pokud si bedýnku vyzvednete u nás v naší zahradě, nebo na výdejním místě na Praze 4, objednávejte alespoň den předem.

ČERSTVÁ ZELENINA A OVOCE /bez chemie, ekologická produkce/

Název Cena Dostupnost
Brambory žluté, Dali ANO
Brambory červené, Red Anna ANO
DÝNĚ máslová (Kg) ANO
DÝNĚ olejná bezslupkatá (Kg) ANO
PAPRIKA silnostěnná (Kg) ANO
PETRŽEL hladká svazek ANO
KOPR svazek ANO
DŽEMY ANO
KŘÍŽALY ANO
MED ANO
OMÁČKY ANO
Uvedené ceny jsou pouze orientační. Aktuální ceny se mohou lišit .