Zavařeniny

Celou sezónu jsme pro vás s láskou pěstovali zeleninu nejen na přímé zpracování, ale i odrůdy, které jsou vhodné ke konzervaci a zavařování. A tak teď můžete ochutnat naši zeleninu i mimo pěstební sezónu a vyzkoušet můžete Tomajdu - vychucenou rajčatovou omáčku nebo Zelí z cuket, které vás nebude nadýmat, ale až ho ochutnánte, už nebudete chtít jiné. Stavte se u nás v zahradě nebo mrkněte na náš e-shop. .

podzimní jarmark

Srdečně vás zveme na Psinický Jarmak! Své produkty vám nabídnou naši šikovní kamarádi a kolegové. Těšit se můžete na více než 20 stánků s nejen lokálními produkty a na spoustu dobrot. Těšíme se na každého z vás!
Sobota 24.9.2022
10:00-15:00 hodin

Zeleninové bedýnky nově přes PPL

Naši zeleninovou bedýnku si nově můžete nechat poslat na výdejní místo PPL. Bedýnka obsahuje 4-6 Kg zeleniny, kterou pro vás pěstujeme bez chemie a s láskou. Cena bedýnky je 400.- a doprava 69.- Bedýnku si můžete objednat na našem e-shopu.

květový MED

06/2022 Chováme jen pár včelstev, hlavně pro radost a k opylení naší zahrady. Včely dokrmujeme pouze přírodním invertem, nedokrmujeme cukrem a při vytáčení si od včel bereme vždy jen část medových zásob.

Pokud chcete zkusit náš med, dlouho se nerozhodujte, zásoby jsou omezené.

Sklenice 900g-950g / 220Kč

Naše produkty čerstvá zelenina, řezané květiny, sadba zeleniny a květin mají ochranou známku REGIONÁLNÍ PRODUKT ČESKÉHO RÁJE.

v prodejní zahradě lze platit bezhotovostně